Renowacje

Wszyscy wiemy, że obiekty budowlane są bardzo mało odporne na nieubłagane działanie czasu. Nawet jeśli zostały one wykonane w pełni profesjonalnie i przy użyciu wysokiej kasy materiałów, to i tak wymagają one stałego monitoringu stanu technicznego oraz okresowego przeprowadzania prac związanych z wzmacnianiem oraz renowacją budowli (również renowacja zabytków).

Oferujemy Państwu zatem kompleksową obsługę w zakresie przywracania dawnej świetności oraz  stałe monitorowanie stanu technicznego obiektów o dużym znaczeniu architektonicznym. Tego typu zabiegom poddajemy nie tylko stare, zabytkowe budynku ale również stosunkowo nowe obiekty, których niewłaściwe wykonanie lub też użytkowanie doprowadziło do stanu wymagającego przeprowadzenia gruntownych prac renowacyjnych.
Swoją pracę opieramy na skrupulatnej ocenie stanu budowli, która zawsze poparta jest badaniami oraz opiniami rzeczoznawców. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać najskuteczniejsze oraz najbardziej zbliżone do oryginału rozwiązania i materiały.  

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. następujące prace renowacyjne:

  • tynki renowacyjne
  • wzmacnianie konstrukcji murowych
  • reprofilacje żelbetów

Jeśli mają Państwo do nas dodatkowe pytania chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do współpracy  z nami.