Doradztwo

Woda odgrywa niezwykle ważną rolę w życiu człowieka.  Niemniej jednak w każdym ze swoich stanów skupienia (ciekłym, stałym, gazowym) bywa również czynnikiem, który sprawia nam najwięcej kłopotów. Jej niepożądana migracja w konstrukcje budynków powoduje m.in. odpadanie tynków, zawilgocenie piwnic, fundamentów oraz wnętrza obiektu a także pleśnienie czy zagrzybienie powierzchni. Wszystko to wpływa negatywnie nie tylko na sam obiekt - obniżając jego trwałość, funkcjonalność a także walory estetyczne - ale również na przebywających w nim ludzi. Dlatego też tak istotne jest wprowadzenie właściwych rozwiązań już na etapie planu danej nieruchomości. Ich zadaniem będzie bowiem zapobieganie niepożądanej migracji wody w konstrukcje budynku i tym samym umożliwienie nam pełnego wykorzystania potencjału danego obiektu. 

Firma MB Mariusz Bizowski może Państwu zaoferować kompleksową pomoc doradczą w zakresie planowania i wdrażania rozwiązań, których celem jest zapobieganie niepożądanej migracji wody w konstrukcje budowlane. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat jesteśmy w stanie zaproponować Państwu naprawdę efektywne rozwiązania, które będą dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb oraz ogólnej charakterystyki budynku.

Oferujemy kompleksowe doradztwo:

  • Projektowe
  • Wykonawcze
  • Naprawcze
  • Rekonstrukcyjne

Nasze analizy zawsze poparte są  profesjonalnymi ekspertyzami, które gwarantują najwyższą skuteczność. Dzięki temu unikną Państwo licznych błędów, które mogą się pojawić na poszczególnych etapach powstawania oraz funkcjonowania obiektu, co z kolei przełoży się na bezproblemowe i nierzadko tańsze utrzymanie Państwa nieruchomości.  

Serdecznie zapraszamy do współpracy!