Iniekcje

Wilgoć, która pojawia się w murach budynku działa szkodliwie nie tylko na sam obiekt – zmniejsza jego żywotność, niszczy tynki itp. – ale również na ludzi, którzy z niego korzystają. Dlatego też bardzo ważne jest prawidłowe zabezpieczenie każdej nieruchomości przed destrukcyjnym oddziaływaniem wody na jego konstrukcję. Wymaga to precyzyjnego określenia źródeł problematycznego zawilgocenia oraz przeprowadzania profesjonalnej iniekcji (osuszania murów).

Firma MB Mariusz Bizowski oferuje Państwu kompleksową obsługę w zakresie wykonania profesjonalnej izolacji obiektów budowlanych  w tym naprawę oraz uszczelnienie konstrukcji budowlanych metodą iniekcji ciśnieniowej. Dzięki temu możliwe jest wydłużenie żywotności, funkcjonalności a także zminimalizowanie negatywnego oddziaływania na człowieka nieruchomości, które narażone są na niepożądane działanie wód gruntowych.

Oferujemy Państwu m.in. następujące usługi iniekcyjne:

  • naprawy konstrukcji budowlanych
  • przepony poziome
  • iniekcje strukturalne
  • iniekcje kurtynowe
  • iniekcje ciśnieniowe
  • wzmacnianie i stabilizacja gruntu

Wszystkie usługi realizujemy w oparciu o najlepsze produkty skrupulatnie wyselekcjonowane z oferty współpracujących z nami wiodących dostawców materiałów iniekcyjnych. Korzystamy również wyłącznie z najwyższej klasy, nowoczesnego sprzętu  znanych i cenionych producentów pomp iniekcyjnych.

Tak wysoką jakość naszych usług uzyskujemy jednak nie tylko dzięki zaawansowanemu zapleczu sprzętowemu i dobrym materiałom ale również dzięki bogatemu doświadczeniu oraz dużej wiedzy. To właśnie dlatego nasi Klienci są zawsze usatysfakcjonowani z przeprowadzonych przez nas prac i cenią sobie dogodne warunki współpracy z naszą firmą.

Iniekcja w grunt, iniekcja pozioma, iniekcja strukturalna, iniekcja ciśnieniowa - zapraszamy do skorzytsania z naszej oferty.